• Miniatura Katalog firm Katalog firm Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.
 • Miniatura Katalog stron Allie.pl Katalog stron Allie.pl Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.
 • Miniatura Katalogi stron Allf Katalogi stron Allf Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.
 • Miniatura Firmy Katalog firm Firmy Katalog firm Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).

Dariusz Andrejczuk Photography

Dariusz Andrejczuk Photography Nazywam się Dariusz Andrejczuk, zajmuję się profesjonalnie fotografią.
Dzięki swojej pracy mam możliwość poznawać innych ludzi i brać udział w ważnych wydarzeniach. MAM4K
Fotografowanie pozwala mi kreować własną rzeczywistość.

Szczegóły strony dariuszandrejczuk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę dariuszandrejczuk.pl:

Dariusz Andrejczuk Photography

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografia Ślubna »

  Nie jest trudno zobaczyć, że zyskuje na popularności szeroko rozumiana fotografia ślubna. Warszawa to miejsce, w jakim nie brak bilbordów, jakie są niczym innym jak przerobionymi odrobinę fotkami. Gdy kiedyś przyjdzie nam zająć się zareklamowaniem swojego biznesu warto przedtem zapoznać się z Adstudio. com. pl, który zawiera namiary na najlepszych fotografików w powiecie. Okazuje się, że jest ich realnie sporo, więc gdy jakiś spośród nich będzie miał zajęte terminy, nie będzie ciężko wyszukać na jego miejsce poczciwego zastępcę. Ostatnimi czasy zyskuje na popularności fotografia ślubna. Warszawa to miejsce, w jakim bytuje tu paru ekspertów w tej dziedzinie. Ich wizytówkę można znaleźć w internecie. Ich prace to niewiarygodnie porywająca fotografia ślubna, jaka budzi zachwyt zarówno pomiędzy laików, jak i profesjonalistów.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Radoslaw Galuszka »

  Fotografuję przy użyciu wysokiej klasy aparatów marki Pentax. Posiadam dwa aparaty, dzięki czemu za każdym razem, kiedy zachodzi taka potrzeba, nie muszę tracić czasu na zamianę kolejnych obiektywów w aparacie, co nie przełoży się na utratę ważnych momentów i chwil w tak ważnym dla Państwa dniu.
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w sezonie 2012 oferuję trzy pakiety usług, z których każdy z nich posiada zróżnicowaną specyfikację, spełniającą zróżnicowane potrzeby. Jak na razie, wykonuję zdjęcia ślubne na terenie Warszawy i najbliższych okolic, jednakże w przypadku zlecenia poza granicami Warszawy proszę o kontakt celem uzgodnienia szczegółowych, specjalnych warunków oferty.
  Istnieje możliwość zamiany tradycyjnego, wyklejanego albumu, na fotoalbum. Cena oraz wykonanie fotoalbumu uzgadniana jest dla każdego zamówienia indywidualnie.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polski fotograf »

  Poszukujecie doświadczonego fotografa, jaki w sposób oryginalny, jedyny w swoim rodzaju przedstawi najlepszy moment w waszym życiu – niezwłocznie spojrzcie tutaj. Fotografia ślubna Londyn, to coś więcej, aniżeli normalny zapis zdarzeń, to pełna uroku i deseni historia o początku waszej wzajemnej drogi życiowej. Polski fotograf w Anglii działa też na terenie całego regionu podkarpackiego. Pracuje na najwyższej jakości aparacie, a do każdego zobowiązania przystępuje indywidualnie, z pasją i zamiłowaniem. Oferuje atrakcyjne ceny. Polski fotograf w Anglii– z nami ten moment stanie się jeszcze bardziej niepowtarzalny. Bowiem ślub, to jeden z najlepszych, a równocześnie i najładniejszych momentów w życiu każdego z nas. Dzięki naszej fotografii ślubnej zdoła on stać się jeszcze ładniejszy, wobec tego nie przedłużaj i sprawdź co Ci proponujemy. Zachęcamy!

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Moment fotograf »

  Fotograf weselny - Śluby to wyjątkowe chwile, pełne wzruszeń i szczęśliwych chwil. Fotografia ślubna daje sposobność zatrzymania tych momentów i uwiecznienia ich. Robienie obrazków odzwierciedlających ludzkie emocje to dla fotografa znakomite doświadczenie, a równocześnie wielkie wyzwanie - aby zatrzymać właśnie te najbardziej niepowtarzalne chwile, aby uchwycić właśnie te ułamki sekund, kiedy w głowach ludzi szaleją największe uniesienia. Funkcjonujemy W KREATYWNYM DUECIE.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Videofilmowanie Film z pomysłem »

  Filmzpomyslem to kamerzysta przychylny na wszystkie Państwa sugestie. To ludzie, którzy chętnie zrealizują Państwa wręcz najbardziej nieszablonowe pomysły. Zajmujemy się videofilmowaniem imprez okolicznościowych takich jak wesela, śluby, studniówki, komunie, a dodatkowo imprezy firmowe. Jeśli chcecie Państwo żeby wasz błona fotograficzna nie wyglądał szablonowo to znaczy, że patrzymy w tym samym kierunku. Oferujemy między innymi filmowanie: 1. Rejestracja kamerowa treści wizualnych takich jak: wesel, studniówki, bankiety, koncerty, komunie święte, chrzty, teledyski. Realizujemy także inne treści video.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rajmund Piasta fotograf »

  Niektóre zagadnienia są niełatwe do wyjaśnienia, priorytetowo gdy w ich nazwie pojawiają się słowa z języka obcego, którego nie znamy. Jednak wyrażenie, Google Maps obrazy firmowe wykonane przez fotografa nie jest, aż tak skomplikowane do rozszyfrowania. Chodzi tutaj z pewnością o ilustracje biznesowe czy także firmowe, czyli takie które wykonywane są jakimś firmą czy lokalom. Niemniej jednak na tym się nie kończy, ponieważ wpisując nazwę jakiegoś obiektu to najpierw pojawi się nam mapa jak do niego trafić. To jest świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla ludzi, które będą w danym mieście po raz pierwszy i go nie znają. W ten sposób mogą się nie wyłącznie dowiedzieć jak trafić do danego obiektu, ale również jak ono wygląda wewnątrz.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meritum przegrywanie 8mm »

  Poszukujesz ekipy zajmującej się obróbką materiałów wideo? Kiedy twoje stare nagrywki posiały gdzieś dobry wygląd albo zajmują w szafkach zbyt wiele przestrzeni skonsultuj się z firmą i daj im nowe życie. Fachowa i posiadająca długie doświadczeni kadra sprosta wszelkim wyzwaniom i przetworzy twoje dawne nagrania na nowe formaty, takie jak płyty DVD. Personel zajmie się też przegraniem filmów z innych mediów, jak taśmy szpulowe, taśmy 8 mm czy Video 8, zeskanują dla ciebie także slajdy i negatywy. Jeśli masz wideo, które nie ma praw autorskich możesz być pewny o łatwe zmodernizowanie nośników, na których leżą dane i danie im dłuższego życia w twoich osobistych zestawach audiovideo.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Marcin Romański »

  Ślub to jest okazja, jakiej nie wypada nie uwiecznić na zdjęciach. Ceniony fotograf ślubny Marcin Romański, wie jak najlepiej oddać atmosferę tych wyjątkowych, jedynych w życiu.
  W branży jest wielu fotografów ślubnych, warto sprawdzać wcześniej ich dorobek, portfolio i referencje od poprzednich klientów. Po wykonaniu zdjęć przygotowujemy specjalną galerię internetową oraz elegancki album.

  Data dodania: 26 11 2016 · szczegóły wpisu »