• Miniatura Katalogi stron Allf Katalogi stron Allf Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.
 • Miniatura Firmy Katalog firm Firmy Katalog firm Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).
 • Miniatura Katalog stron Allie.pl Katalog stron Allie.pl Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.
 • Miniatura Katalog firm Katalog firm Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.

Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · następna strona »
 • Katalog firm »

  Przyjmujemy rozwijane portale. Dodający mają możliwość administracji swoich, dodanych witryn. Katalog firm został napisany w oparciu o nowatorskie projekty. Autorski skrypt będzie starannie modernizowany. Prezentowany spis firmowy jest funkcjonalny dla Internautów, jak również osób zajmujących się marketingiem. Jakość katalogu firmowego gwarantuje autorski skrypt i szablon strony.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Katalog firm »

  Katalog firm. Najpopularniejsza forma promocji to reklama. Polecamy Bazę firmową, dzięki, której wypromować można przedsiębiorstwo w solidny sposób. Efekt, podniesienie stopnia odwiedzin Internautów na wizytówce firmy a także wpływanie na liczbę sprzedawanych towarów oraz usług. Indeks firmowy to również spis przedsiębiorstw z danymi (witryna internetowa, zdjęcie, logo, opisy i mapka dojazdowa).

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Diament dla kobiet- moda uroda »

  Portal dla kobiet Diament, takich jak Ty. Tematy kobiety, urody i zdrowie jest i zawsze będzie ważnym elementem życia. Pragniemy, aby znalazły się w katalogu Diament ciekawostki dla kobiet i o kobietach, stworzone przez kobiety i związane z kobietami. Z katalogiem zrealizujesz swoje marzenia, dowiesz się jak polepszyć jakość swojego życia oraz jak osiągnąć sukces. Pokażemy, iż warto realizować swoje pasje.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron Allie.pl »

  Indeks stron Allie dostarczs dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny. Profesjonalna baza witryn internetowych allie. pl to dobra propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw internetowych, którzy chcą zdobyć popularność w sieci. Z katalogiem profesjonalnie zbudujesz witrynę www i umieścisz na jej stronach ciekawą tematykę by zdobyć popularność wśród dużej grupy Internautów.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi stron Allf »

  Katalogi stron www. allf. pl niewątpliwie będą pomocne dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Katalogi witryn i katalogi firmowe pokazują dane o stronach i firmach oraz świadczonych usługach przez firmy. Przypisuje je na różne kategorie, żeby odbiorcom wygodniej było znaleźć szukane witryny.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • All8 katalogi »

  Wykaz witryn internetowych All8. pl, który wedle pierwszego wrażenia, nie wyróżnia się z pozostałych tego typu katalogów. Bo i dlaczego ma się odróżniać? Nietuzinkowa grafika jaką posiada nasza baza jest już kanonem w uruchamianych spisach www. Gruntowne moderowanie to także niezbędny warunek do tego żeby baza stron miała jakieś wartości w Internecie.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm Katalog-firmy.biz »

  Darmowy, moderowany spis firmowy powinien charakteryzować się miłym dla oka projektem miłą grafiką, dobrym linkowaniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz sprawną pracą administratora. Te cechy dojrzysz w naszym katalogu firmowym Katalog-firmy. biz, dodatkowymi plusami nietuzinkowego katalogu stron www jest domena z historia.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Falco-jc.pl baza stron »

  Promowanie strony jest jednym z najskuteczniejszych punktów jakie należy wziąć pod lupę prowadząc reklamę swojej witryny www. Darmowy, moderowany spis stron Falco-jc. pl powinien charakteryzować się miłym dla oka projektem, grafiką, dobrym linkowaniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz sprawną pracą administratora. W naszej bazie stron Falco są wartościowe i atrakcyjne informacje o stronach www z cennymi informacjami.

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spis firm Info-firm.net »

  Zadaniem moderowanego i darmowego katalogu Info-firm. net jest gromadzenie danych. Baza firmowa ma za zadanie zebrać wszystkie firmy, które są w danej dziedzinie tematycznej. Spis firmowy niewątpliwie będzie pomocny dla osób, które zajmują się promocją witryn internetowych. Jeżeli chcesz zgłosić firmę, polecamy.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Like Apps »

  Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz aplikacji na portalach społecznościowych: Facebook, NK, G+. Wypromujemy Twoja firmę i zapewnimy jej rozpoznawalność na rynku. Zajmujemy się również wykonywaniem oprogramowania na najpopularniejsze platformy mobilne iOS, Android, Windows Phone.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna agencja interaktywna »

  Zbudowanie sklepu internetowego czy też wdrożenie profesjonalnych platform business to business wiąże się z potrzeba posiadania ogromnych zdolności i pokaźnej grupy kompetentnych ludzi, żeby zrobić to profesjonalnie. Nasza profesjonalna agencja interaktywna Positive Power jest od ponad dziesięciu lat. W owym okresie pomogliśmy dużej ilości biznesów, które wciąż używają spokojnie zbudowane przez naszą firmę instrumenty.
  W sferze świadczeń naszej agencji interaktywnej znaleźć można również profesjonalne oprogramowanie na systemy mobilne dla przedsiębiorstw lub tworzenie serwisów www. Zaprojektowane przez nas rozwiązania są dodatkowo, co istotne w stu procentach wykonane pod względem działań seo.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • SUPREMIS usługi wdrożeniowe systemu ERP »

  Przedsiębiorstwa, chcąc zwiększyć efektywność i zyski, decydują się na system ERP. Odpowiednio dopasowany system dla firm wpływa na usprawnienie przepływu informacji i procesów decyzyjnych. Propozycją oprogramowania dla firm małej i średniej wielkości, oferowaną przez lidera w branży - firmę SAP, jest system SAP Business One. Posiada funkcjonalności tj. : CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość oraz program magazynowy. SUPREMIS to pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce. Oferuje usługi w zakresie wdrożeń i doradztwa.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe, systemy zarządzania treścią »

  Buduj strony internetowe, sklepy internetowe w oparciu o system zarządzania treścią Black Wolf CMS. Black Wolf CMS jest autorskim programem zaprojektowanym i stworzonym przez zespół Laboratorium Artystycznego. Black Wolf CMS jest autorskim systemem zarządzania treścią zaprojektowanym i stworzonym przez zespół Laboratorium Artystycznego. Dzięki niemu zarządzanie własną stroną lub sklepem internetowym jest szybkie i proste. Korzystając z prostego interfejsu użytkownicy nie posiadający wiedzy technicznej nt. stron internetowych są w stanie sami aktualizować nie tylko treści na stronie, ale również dodawać zdjęcia, podpinać moduły strony, tworzyć newslettery.
  Black Wolf CMS pozwala na tworzenie witryn wielojęzycznych. Oprócz wersji językowych z poziomu strony internetowej, możemy dowolnie przełączać języki z poziomu systemu zarządzania treścią.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program dla firm, fakturowanie »

  Wszystkomający Program do fakturowania czy wystawiania paragonów lub rachunków Dumpingowiec cechuje  łatwość jego obsługi oraz intuicyjność. Jest to tani program dla firm! Można w nim  tworzyć dokumenty sprzedaży w formacie. Od dziś pisanie faktur vat na komputerze to czysta przyjemność. FAKTUROWANIE jeszcze nigdy nie było tak proste! W programie Dumpingowiec można także prowadzić podatkową księgę przychodów i rozchodów oraz ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Dumpingowiec to także program do prowadzenia magazynu. Pozwala wystawiać PZ, PW, MM, RW, WZ,    a także wykonywać Spis z natury potocznie zwany remanentem. Program pozwala także na prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu czyli tzw. kilometrówki oraz zawiera statystyki sprzedaży. Oraz zawiera rejestry VAT.
   

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Workflow i Ty »

  System CRM7 powiązany z innymi systemami informatycznymi w Twojej firmie = całkowita wiedza o Kontrahencie w tym samym miejscu. More7 Polska Sp. z o. o. z lokalem w Poznaniu jest w 100% polską spółką. Kierunek informatyczny przedsiębiorstwa koncentruje się w zasadzie na rozwiązaniach CRM na skutek czego powstał CRM7. Nasze działania zaowocowały dodatnimi zdaniami nie tylko ze strony Klientów, ale również ekspertów branży informatycznej. Specjalnym terenem działań firmy more7 Polska jest kształtowanie partnerskiej sieci sprzedażowej z liderami informatycznymi w obrębie CRM.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enova wdrożenia »

  enova jest informatycznym systemem ERP, czyli służy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Architektura programu pozwala go dostosować do różnej wielkości firm, nawet tych w których pracuje kilkaset pracowników. Moduły programu są odpowiedzialne za różne działki działalności takie jak: zarządzanie relacjami z klientem, obsługa magazynów, księgowość czy kadry. Firma rozpoczynająca pracę z enova może zdecydować jakie moduły będą jej potrzebne, a w razie gdy pojawi się potrzeba rozszerzenia funkcjonalności systemu enova, będą mogli dodać je potem.
  Zachęcamy do kontaktu z KOMAKO, autoryzowanym partnerem enova, który ma doświadczenie we wdrażaniu systemu szczególnie w firmach branży budowlanej i remontowej.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekord.com.pl Systemy ERP »

  Zintegrowane systemy do zarządzania jednostką są stało się powszechne ze względu na wynikające korzyści. Niewątpliwie wpływ na taki stan rzeczy ma światowy kryzys gospodarczy, i nie ma znaczenia w jakiej gałęzi gospodarki. Wydawać mogło by się, że firmy będą oszczędzać na zakup nowoczesnych systemów do prowadzenia własnych działalności. Natomiast rzecz ma się całkowicie w innym kierunku - firmy lawinowo decydują się na zakup oraz wdrożenie oprogramowania ERP. bardzo atrakcyjną ofertą na polskim rynku oprogramowania biznesowego jest system firmy Rekord SI - Rekord. ERP. Program ten swoim obszarem obejmuje wszystkie procesy związane z procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa, poza samom produkcją Rekord. ERP wspiera inne działy przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 08 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program do kosztorysowania »

  To strona, na której znajdziecie informacje o bardzo popularnym w naszym kraju narzędziu do tworzenia kosztorysów budowlanych, czyli programie komputerowym Norma PRO. Na naszej witrynie zawarte zostały informacje o ostatniej publikowanej wersji, jaka jest do nabycia w naszym sklepie internetowym. Dla zainteresowanych udostępniamy wiadomości dotyczące zmian oraz aktualności zawartych w danym kwartale.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe - Mbooking.pl »

  Jeśli jesteś właścicielem firmy usługowej i chcesz mieć nowych klientów, Mbooking. pl to dobre miejsce do pozyskania takich klientów. Nasz system jest stworzony dla firm oraz dla ich klientów. Firmy mają szeroki wachlarz innowacyjnych funkcjonalności między innymi program lojalnościowy, gdzie firma sama może konfigurować ustawienia tak aby przyznawać zniżki, rabaty, specjalne promocje dla stałych klientów ale i dla grup klientów. Poza tym, firma może tworzyć kalendarze dostępności usługi, wizualizacje wnętrza, kampanie promocyjne. Klient może w kilka minut dokonać rezerwacji online, wykupić karty podarunkowe i wiele innych.
  Zapraszamy na nasz serwis.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Humansoft »

  Humansoft to firma posiadająca doświadczenie w branży. Proponujemy programy dla biur rachunkowych, oprogramowanie dla firm, system erp, zarządzanie produkcją, programy dla biur rachunkowych, zarządzanie produkcją, programy księgowe, program do księgowości. Sprawdź na stronie nasze systemy ERP, CRM, MES.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Insert »

  InsERT to twórca szerokiej gamy produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród nich są takie programy jak Subiekt GT, zapewniający organizację sprzedaży, Rewizor GT – program odpowiedni dla działu księgowości, czy Gestor GT, program do zarządzania relacjami z klientem. A to nie jest pełna oferta oprogramowania dla firm InsERT.
  Przedsiębiorstwo KOMAKO to autoryzowany partner InsERT, doradzający klientom w doborze odpowiednich programów z gamy programów dla firm. Zapewniamy obsługę posprzedażową, szkolimy nowych klientów z obsługi programów. Zapraszamy do kontaktu z KOMAKO i pytania o oprogramowanie dla firm InsERT.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: